DiziFilm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiziFilm

DiziFilm ile ilgili Herşeyi Burada Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Britney ölene dek benim bir parçam!

YazarMesaj
Taylor!!
Moderatör
Moderatör
Taylor!!

Paylaşım Puanı : 127
Başarı Puanı : 0

Britney ölene dek benim bir parçam! Empty
MesajKonu: Britney ölene dek benim bir parçam!   Britney ölene dek benim bir parçam! Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 3:57 pm

Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears`ın eski eşi Kevin Federline, oğulları Sean Preston ve Jayden James`le birlikte yaşadığı evin kapılarını People dergisine açtı ve içini döktü

Britney Spears`la evlendikten sonra tüm dünyada tanınan biri haline gelen ünlü dansçı Kevin Federline, Spears`la yaşadığı sancılı boşanma sürecinde özel hayatıyla ilgili hiç konuşmamıştı. Spears`ın depresyona girdiği dönemde bile basın mensuplarına açıklama yapmaktan kaçınan Federline, Britney Spears`ın da hayatını düzene sokmasıyla yeni yıla yeni bir başlangıç yaptı. Malibu`da oğullarıyla birlikte yaşadığı evin kapılarını People dergisine açan ünlü dansçı, özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu. Spears`la evliliğinin bitmesinin nedenleri anlatan Federline, şöyle konuştu: `Ben evlendikten sonra özel hayatımızın olacağını sanmıştım ama işler öyle yürümedi. Britney için özel hayat denen bir şey yoktu.`

Önce çocuklarım gelir

Evliliği süresince önceliğini çocuklarına tanıdığını itiraf eden Federline, `Benim yapım böyle, her şeyden önce çocuklarım gelir` diye konuştu. Spears`la yollarını 2006 yılında ayıran ünlü dansçı, `Ne olursa olsun o her zaman benim hayatımda olacak çünkü çocuklarımın annesi` diye konuşuyor.

Britney ölene dek benim bir parçam!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Britney Spears Çıldıracak!
» Kriz Britney'i Etkilemedi
» Britney Spears-Radar
» Britney Spears-Amnesia
» Britney Spears-Blur