DiziFilm

DiziFilm ile ilgili Herşeyi Burada Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Britney ölene dek benim bir parçam!

YazarMesaj
Taylor!!
Moderatör
Moderatör

Paylaşım Puanı : 127
Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Britney ölene dek benim bir parçam!   Ptsi Ağus. 31, 2009 3:57 pm

Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears`ın eski eşi Kevin Federline, oğulları Sean Preston ve Jayden James`le birlikte yaşadığı evin kapılarını People dergisine açtı ve içini döktü

Britney Spears`la evlendikten sonra tüm dünyada tanınan biri haline gelen ünlü dansçı Kevin Federline, Spears`la yaşadığı sancılı boşanma sürecinde özel hayatıyla ilgili hiç konuşmamıştı. Spears`ın depresyona girdiği dönemde bile basın mensuplarına açıklama yapmaktan kaçınan Federline, Britney Spears`ın da hayatını düzene sokmasıyla yeni yıla yeni bir başlangıç yaptı. Malibu`da oğullarıyla birlikte yaşadığı evin kapılarını People dergisine açan ünlü dansçı, özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu. Spears`la evliliğinin bitmesinin nedenleri anlatan Federline, şöyle konuştu: `Ben evlendikten sonra özel hayatımızın olacağını sanmıştım ama işler öyle yürümedi. Britney için özel hayat denen bir şey yoktu.`

Önce çocuklarım gelir

Evliliği süresince önceliğini çocuklarına tanıdığını itiraf eden Federline, `Benim yapım böyle, her şeyden önce çocuklarım gelir` diye konuştu. Spears`la yollarını 2006 yılında ayıran ünlü dansçı, `Ne olursa olsun o her zaman benim hayatımda olacak çünkü çocuklarımın annesi` diye konuşuyor.
Kullanıcı profilini gör

Britney ölene dek benim bir parçam!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ayben benim o klip indir